Algas eurokalkulaatorite lisapostitus

Kahe ja poole nädalaga on posti- ja logistikaettevõtte vahendusel laiali jagatud 560 672 kalkulaatorit üle Eesti.
29. 11. 2010
 

Eilseks, 24. novembriks oli Eesti Postile laekunud üle 6000 avalduse inimestelt, kes esimese kandega eurokalkulaatorit ei saanud, aga sooviksid seda siiski saada. Esimene lisapostitus tehakse novembris ja teine jaanuaris.

„Huvi kalkulaatorite vastu on väga suur. Esimene järelpostitus algas juba täna hommikul. Kontrollime kõigi pöördujate avaldusi ning neile, kes kalkulaatorit veel saanud ei ole, toimetatakse saadetis postkasti. Kui ümbrik postkasti ei mahu, jäetakse teade saadetise saamise võimaluste kohta,” rääkis Eesti Posti postiteenuste divisjoni juht Jaan Vainult.

„Kuivõrd otsepostituseks varutud kogused on suures ulatuses juba laiali jagatud, siis tuleb rahandusministeerium vastu inimeste soovidele ja tellib kalkulaatoreid juurde. Täiendav kogus kalkulaatoreid jagatakse elanikele välja jaanuaris,“ rääkis rahandusministeeriumi eurokommunikatsiooni projektijuht Ingvar Bärenklau.

Palume kõigil soovijatel, kelleni eurokalkulaator ei ole jõudnud, ühendust võtta Eesti Posti klienditeenindusega e-posti aadressil info@post.ee või telefonidel 1661, 661 6616. Esimese järelkande plaanib Eesti Post lõpetada hiljemalt detsembri alguses, teine järelkanne tehakse jaanuaris.

Eurokalkulaatoritega on kaasas kasutusjuhend nii eesti, vene kui inglise keeles, eestikeelse videoõpetuse leiab Euroveebist. Kalkulaatorite garantii kehtib 2 aastat (kuni 2012. aasta septembrini) ning toodete garantiivahetust ja jäätmekäitlust teostab kauplustekett Euronics kõigis oma esindustes üle Eesti. Kalkulaatoreid saab välja vahetada ka posti teel. Garantiivahetuse tingimused leiab siit.