Uudiste arhiiv

Muudetud: 18.05.2011

Rahandusminister Jürgen Ligi avas täna Tartus Lõunakeskuses eurot tutvustava rändnäituse
11.11.2010
Täna avas rahandusminister Jürgen Ligi Tartus Lõunakeskuses eurot tutvustava rändnäituse, mis annab Lõuna-Eesti elanikele võimaluse enne euro kasutuselevõttu saada vastused euroga seotud küsimustele.
SEB rekord - korraga toodi 4000 krooni eest münte
11.11.2010
Oktoobris alanud kampaania „Mündid panka“ käigus on inimesed ära toonud ligi 14 protsenti ringlusest tagasi tulevatest kroonimüntidest.
Eurokalkulaatorid on jõudnud tuhandetesse postkastidesse
11.11.2010
Laupäeva, 6. novembri õhtuks jõudsid eurokalkulaatorid Võrumaale, Saaremaale ja Põlvamaale. Valga- ja Viljandimaal algab postitamine esmaspäeval.
Rahandusministeerium täiendab infobrošüüri lisalehega
10.11.2010
Rahandusministeerium täiendab elanikele otsepostitusega laiali saadetavaid infobrošüüre vahelehega, kuhu on lisatud korrektne Euroopa Liidu kaart.
Hindade kahes vääringus avaldamise nõude vastu eksib järjest vähem ettevõtjaid
10.11.2010
Tarbijakaitseamet kontrollis kroonihindade kõrval eurohindade avaldamist oktoobris 557-l korral. 80% kontrollitud ettevõtetest olid nõuded täitnud.
Eesti Pank tutvustas Eesti euromüntide stardikomplekti
09.11.2010
Eesti Pank esitles reedel kõiki käibeletulevaid Eesti euromünte sisaldavat stardikomplekti, mida saab alates 1. detsembrist osta kommertspankade ja Eesti Posti kontoritest.
Algab eurokalkulaatorite postitus kõikidele leibkondadele
05.11.2010
Homsest, 5. novembrist algab Rahandusministeeriumi ja Euroopa Komisjoni otsepostitus kõikidele Eesti leibkondadele. Saadetises on trükis olulisima infoga eurole üleminekust, Rahandusministeeriumi ja Euroopa Komisjoni kaaskiri ning eurokalkulaator.
Eurole ülemineku komisjon kutsub väikeettevõtteid ja teenindusasutusi üles liituma ausa hinnastamise leppega
05.11.2010
Eile, 2. novembril rahandusministeeriumis toimunud eurole ülemineku asjatundjate komisjoni koosolekul kinnitasid töögruppide juhid, pangaliidu ja kaubandus-tööstuskoja esindajad, et rahavahetuse ettevalmistused kulgevad plaanipäraselt.
Tarbijakaitseameti oktoobrikuu hinnavaatlus: teenuste hinnad on jäänud samaks
03.11.2010
Oktoobrikuus vaadeldi toodete ja teenuste hindasid viies Eesti linnas. Teenuste hinnad on püsinud stabiilsena juba pikemat aega, toidukaupade osas on toimunud nii hinnatõuse kui – langusi.
Tallinnas piirati teisipäeval liiklust sularahaveo tõttu
02.11.2010
Teisipäeval tõi Eesti Pank koostöös politseiga keskpanka suuremahulise koguse euro sularaha. Eesti Pank vabandab sularahaveo tõttu tekkinud liikluspiirangute pärast Tallinna kesklinnas.