Eurole ülemineku lõpetanud Sampo: tähtis on pidada lubadusi

2010. aastal alanud mahukad ettevalmistustööd seoses eurole üleminekuga on tänaseks jõudnud edukalt lõpule. Kõik Sampo Panga teenused on klientidele kättesaadavad ja üleminekutööd kulgesid plaanipäraselt.
3. 01. 2011
 

Klientide jaoks esmatähtsad teenused, nagu sularahaautomaatide kasutamine, kaardimaksed ja internetipank, avati kasutamiseks juba enne planeeritud aega ja töötavad tõrgeteta.

"Eesti jaoks on tegemist kindlasti ajaloolise sündmusega, mis lisab täiendavat turvatunnet meie riigi ja majanduse vastu tervikuna," ütles Sampo Panga tegevjuht Aivar Rehe.

"Sampo Panga jaoks oli tegemist vaieldamatult suurima projektiga läbi aegade. Mul on hea meel, et suutsime täita kõiki klientidele antud lubadusi ning seejuures end ületada. Avasime pea kõikide teenustega internetipanga, telefonipanga ning täisteenustega esindused isegi päev varem kui planeeritud. Olen uhke, et suutsime teostada niivõrd eduka ülemineku ja tõestada meie kõrget professionaalsust. Tänan oma meeskonda, saan hinnata meie soorituse hindele suurepärane. Soovin tänada ka kõiki meie koostööpartnereid, kes andsid oma panuse edukaks üleminekuks eurole," lisas Rehe.

Kõikides Sampo Panga esindustes on võimalik kuni 2011. aasta keskpaigani teenustasuta ja keskkursiga vahetada Eesti krooni sularaha eurode vastu.
Pärast sularahaautomaatide esimest täitmist uuel aastal väljastavad Sampo Panga automaadid nelja erinevat euronominaali: 5-, 10-, 20- ja 50-euroseid.

Et olla klientidele toeks euroga seotud küsimustes, töötab Sampo Panga kliendiinfo telefon 6 800 800 alates 27. detsembrist kuni 9. jaanuarini ööpäev läbi. Operatiivset informatsiooni ja vastuseid erinevatele euroga seotud küsimustele leiab Sampo Panga kodulehelt www.sampopank.ee euroinfo rubriigist.

Lisainformatsioon:

Tõnu Talinurm
Kommunikatsioonispetsialist
Sampo Pank
Telefon 675 2149
GSM 516 8804
tonu.talinurm@sampopank.ee
www.sampopank.ee