Sampo Panga esindused on avatud ning pakuvad täisteenust

Täna, 2. jaanuaril on avatud Sampo Panga Kristiine, Lasnamäe Centrumi, Ülemiste, Tartu Ülikooli tn, Narva Fama ja Pärnu esindused ajavahemikul 10.00-14.00.
2. 01. 2011
 

Kui algselt oli planeeritud esindustes nädalavahetusel teostada vaid Eesti krooni sularaha vahetust eurodeks, pakuvad Sampo Panga esindused täna ka kõiki ülejäänud teenuseid.

“Eurole üleminek on kulgenud plaanipäraselt ja sujuvalt. Lisaks eile avatud elektroonilistele kanalitele, saame alates tänasest osutada klientidele kõiki teenuseid meie esindustes,” selgitas Sampo Panga europrojekti juht ja operatsioonide direktor Arvo Juhkami.

Seoses euro käibeletulekuga on kliendid tavapärasest aktiivsemalt kasutanud erinevaid pangateenuseid enne ja peale aastavahetust.

"Detsembris külastasid kliendid Sampo Panga esindusi tavapärasest kolm korda enam kui eelnevatel aastatel. Suurenesid ka tehingute arv ja käive sularahaautomaatides. Võrreldes 31. detsembri 2009 tehingute arvu ja käivet 2010. a 31. detsembriga, siis kasv on olnud 50%. Ka esimestel päevadel on sularahaautomaatide kasutamise aktiivsus olnud tavapärasest kõrgem, " lisas Juhkami.

Kõikides Sampo Panga esindustes on võimalik kuni 2011. aasta keskpaigani teenustasuta ja keskkursiga vahetada Eesti krooni sularaha eurode vastu. Samuti on võimalik eraisikutel kuni 15 000 euro väärtuses teha teenustasuta sissemakseid oma pangakontole.

Et olla klientidele toeks euroga seotud küsimustes, töötab Sampo Panga kliendiinfo telefon 6 800 800 alates 27. detsembrist kuni 9. jaanuarini ööpäev läbi. Operatiivset informatsiooni ja vastuseid erinevatele euroga seotud küsimustele leiab Sampo Panga kodulehelt euroinfo rubriigist.