SEB eurole üleminek kulges edukalt

SEB pangasüsteemi üleviimine eurole kulges edukalt.
1. 01. 2011
 

Sularahaautomaadid hakkasid eurosid andma 1. jaanuari esimestel minutitel ning alates kella 11.20 töötavad kõik SEB e-kanalid – internetipank, mobiilipank, teleteenused. Kaardimaksed toimisid SEB poolt pidevalt. Esimene päev kontorites oli rahulik.

„Eurole üleminek on suurim projekt Eesti panganduse ajaloos ning mul on heameel, et tänu põhjalikule ettevalmistustööle läks SEB täna öösel sujuvalt üle uuele vääringule. Kõik meie kontorid ja e-kanalid olid täna töökorras ja avatud. Tänan kõiki kliente, kolleege ning koostööpartnereid mõistva suhtumise ja toe eest eurole üleminekul,“ ütles SEB juhatuse esimees Riho Unt. Esimesele kliendile Tornimäe kontoris andis Riho Unt kingituseks Eesti kroonide kollektsiooni.

Kingituse üleandmist ja esimeste eurode automaadist väljavõtmise meeleolusid saab vaadata videokokkuvõttena siit: http://www.youtube.com/watch?v=EGkTBTA297A

SEB pidas ülemineku tehnilistest detailidest kodulehel veebilogi, millega saab tutvuda SEB kodulehe avalehel.

SEB pangakontorid on sellel nädalavahetusel avatud reeglina kella 12st 15ni ning osutavad kõiki pangateenuseid.

Eurot puudutavates küsimustest saab teavet SEB veebilehelt www.seb.ee või klienditoelt telefonil 665 5100.

SEB tuletab meelde, et kroone saab endiselt eurodeks vahetada kõigis sularahateenuseid pakkuvates pangakontorites - seda teenustasuta ning ametliku kursiga üks euro 15,6466 krooni eest.  Rahavahetus toimub samadel tingimustel kõigis sularahateenuseid pakkuvates pangakontorites 30. juunini 2011 ning osades pangakontorites selle aasta lõpuni; Eesti Pank vahetab kroone eurodeks tähtajatult ja tasuta.  Lisaks saab kroone 1.-14. jaanuarini eurodeks vahetada 178 postkontoris.

Lisainfo

Silver Vohu
Kommunikatsioonijuht
SEB
Telefon: 665 5393
Mobiil: 52 111 70
E-post: silver.vohu@seb.ee
www.seb.ee