Nordea eurole üleminek on kulgenud plaanipäraselt

Nordea Pank annab teada, et eurole üleminek on toimunud plaanipäraselt.
1. 01. 2011
 

Nordea kaardid on töötanud aastavahetusel tõrgeteta, kõikidest Nordea sularahaautomaatidest sai kroone südaööni ja eurosid alates kell 00.05. Nordea internetipank on avatud alates 1. jaanuari hommikul kell 8.00, internetipanga kõik funktsioonid taastuvad plaani kohaselt 3. jaanuari hommikuks. Nädalavahetusel on avatud suuremad Nordea pangakontorid üle Eesti kell 12.00 – 15.00 ning 24h on valmisolekus panga telefonitugi 1772 ja 1773 numbritel.

Nordea Panga Rävala sularahaautomaadist võttis esimesed eurod välja kell  00:07 Nordea Panga juht Vahur Kraft.

Vahur Kraft:“ Soovin Eesti rahvale head uut aastat ja tervitan Nordea kolleege, kes panustavad kogu nädalavahetuse, et pangasüsteemid sujuvalt eurole  ümber häälestada“.

Euroopa juhtivasse pangandusgruppi kuuluv Nordea on ainus kõrgeima ehk AA-krediidireitinguga kodupank Eesti turul, mis pakub universaalpanga tooteid ja teenuseid nii era- kui äriklientidele. Nordea märgi alla kuuluvad kõik olulised pangatooted: laenud, kaardid, säästu- ja investeerimistooted, sealhulgas liising ja pension, igapäevapangandus.  Nordea loob klientidele uus võimalusi ajada oma rahaasju läbi personaalse nõustamise, mis aitab nii era- kui ka äriklientidel teha häid finantsotsuseid.

Nordea Grupi visioon on olla suurepärane Euroopa pank, kes pühendunud töötajatega pakub parimat klientidele ja aktsionäridele. Teeme oma klientidele võimalikuks nende eesmärkide täitmise pakkudes erinevaid panganduse, varahalduse ja kindlustuse tooteid, teenuseid ja lahendusi.

Nordea Grupil on üle 10 miljoni kliendi, ligi 1400 harukontorit ja 6 miljoni e-kliendiga juhtiv positsioon internetipanganduses. Nordea aktsiad on noteeritud NASDAQ OMX Stockholmi, Helsingi ja Kopenhaageni börsil.

Operatiivset lisainformatsiooni saab kuni eurokonversiooni lõpuni www.nordea.ee

 

Kristina Seimann

Turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja
Nordea Pank Eesti
Tel: 6283 185
GSM: 50 98 692
E-Mail: kristina.Seimann@nordea.com